Aktivní maminky – Výzva pro maminky (tatínky) na mateřské dovolené, dobrovolníky

Chcete být součástí dětského klubu a mateřského centra, podílet se na koordinaci centra, akcí, fundraisingu, marketingu, zajišťování herny, vedení kroužků, seminářů, poradenství… ….hledáme dobrovolníky, maminky (tatínky) na mateřské dovolené, kteří mají chuť zapojit se a být aktivní součástí, a zároveň využívat výhod aktivních členů. Nebo Vás jen zajímá, jak bude dětský klub a mateřské centrum fungovat? Zveme Vás na informační schůzku v úterý 17.4. v 10 hod. nebo ve čtvrtek 19.4. v 17 hod. do Dětského klubu Letnice, Fryčovická 462, Praha 9 - Letňany (50 m od hlavního vchodu ZŠ Fryčovická). Přijďte i se svými dětmi.