Týden otevřených dveří 10. – 16.9.2012

Podzimní kroužky, kurzy, herny začínají Týdnem otevřených dveří. Přijďte si zdarma vyzkoušet ukázkové hodiny a volné herny.   V případě zájmu se na hodinách můžete více informovat, odnést si přihlášku, a nebo si místo na kroužku rezervovat. Ukázkové hodiny pro dětský klub i mateřské centrum probíhají již v pravidelných termínech pro kroužky. Aktuální rozpis kroužků najdete v záložkách Dětský klub a Mateřské centrum.   V rámci dětského klubu (pro školáky) si můžete vybrat z kroužků: Moderní yoyování, Tvůrčí psaní, Dramatický kroužek, Tvořivá dílna, Počítačový kroužek, Stolní hry, Turistický oddíl, Flétna, Táborová kytara, Klub moderní dívky, Junior zumba, Junior aerobik. V mateřském centru (pro děti do 4 let a rodiče) si můžete vybrat z: Cvičení pro rodiče s dětmi (dle věku 3 měsíců až 3 let), Počítačový kurz, Volné herny. Přihlásit na kroužky se také můžete emailem, stáhnout si přihlášku a donést do Letnice (každý den 13 - 18 hod.) nebo přímo na kroužek.