Letní tábory 2014

2.turnus 12.7. - 14.7.2014 4 350,- Kč RZ Lažánky obsazeno
3.turnus 25.7. - 6.8.2013 4 350,- Kč RZ Lažánky 85%

Přihláška na letní tábory 2014 ke stažení

Cena tábora 2013 zahrnuje: ubytování, stravu 5x denně + pitný režim, dopravu autobusem z Prahy a zpět (pro všechny turnusy možnost vlastní dopravy), nabitý program, vyškolené táborové vedoucí, dohled zdravotníků.

RS Vanov RS Vanov (1.turnus) se nachází 150 km od Prahy v oblasti Českomoravské vrchoviny u historického města Telč. Děti jsou ubytovány v chatkách.
RZ Lažánky RZ Lažánky (2. a 3.turnus) nachází 90 km od Prahy v malebném kraji jižních Čech u města Blatná, okres Strakonice. Děti jsou ubytovány v čtyřlůžkových chatkách.

Letní tábor Vyhodnocení Nástup v Lažánkách

Zábavný program po celý den. Letním táborem Kazimírka bude provázet celotáborová hra podle animovaného filmu Croodsovi, kroužky aerobiku, zumby, sportu, zálesáctví, stolních her, výtvarných činností, oddílová klání, hry, táborová pouť, živé Člověče nezlob se, Oddíl baví oddíl, táborák, oblíbené diskotéky, celodenní výlet. Stejně jako každý rok letní tábor zavítá zajímavá návštěva (v loňských letech - policie, hasiči, vojáci, záchranáři, airsoft, historický šerm, pyrotechnická jednotka, sokolník s dravci).

Během tábora probíhá na internetových stránkách tradiční „táborový deníček“ .
Celodenní výlet na letním táboře Letní tábory Kazimírka Miss a Missák Kazimírka 2012

O tábory je každý rok veliký zájem a místa rychle ubývají. Chcete-li prožít prázdniny na letních táborech Kazimírka, můžete si zde stáhnout přihlášku a vyplněnou zaslat poštou nebo naskenovanou emailem. Více o střediscích, táborech, programu najdete na webových stránkách KAZIMÍRKA V případě otázek nás kontaktujte e-mailem tabor@kazimirka.cz nebo na tel. čísle 776 355 202.