Podzimní příměstský tábor

v termínu 29.10 - 1.11.2013 v Letnici

pro děti 5 - 13 let.

podzimni_primestsky_tabor_2013Příměstský tábor pro děti, které nechtějí sedět doma a nudit se, ale mít zajímavý program s dalšími dětmi. Příměstský tábor je ideální pomocí rodičům, kteří musí pracovat a nemohou si vzít dovolenou na všechny dětské prázdniny.

Podzimní příměstský tábor je od úterý do pátku (některé děti mají krom podzimních prázdnin i ředitelské volno).

Cena 300 Kč za den tábora zahrnuje: zajištění programu, klubovnu, veškeré vstupné, materiál, vyškolené táborové vedoucí. Děti se mohou těšit na hry v klubovně a na hřišti, výtvarné tvoření, dlabání dýní, pouštění draků, návštěvu muzea Vikýře Play. Sraz dětí s vedoucími každý den v 7,45 - 8,00 hod. Čas převzetí dětí zpět v 17,00 -17,30 hod. Co s sebou na příměstský tábor: open card nebo  jízdenky dle pravidel MHD, oblečení dle počasí,přezůvky, svačinu, oběd (možno ohřát, máme v Letnici mikrovlnku), batoh, kartičku pojištěnce. Přihláška ke stažení zde.