První pomoc

První pomoc u dětí do 3 let

ve středu 13.11.2013 od 18 hod.

I když si asi všichni rodiče přejí, aby se do situace, kdy bude ohroženo zdraví jejich dítěte nedostali, opatrnosti a předvídavosti není nikdy nazbyt… Právě proto by všichni rodiče měli umět poskytnout alespoň základní první pomoc. Na semináři se dozvíte vše o tom, co dělat když:prvni_pomoc_letnice
  • dítě něco spolkne a to mu uvízne v krku a začne se dusit
  • poraní si hlavu
  • upadne do bezvědomíprvni_pomoc_2
  • popálí se v kuchyni
  • má vysoké horečky
  • bude se topit
  • sní něco, co by nemělo (léky, prášek na praní apod.)
  • naučíte se poskytnou základní kardiopulmonální resuscitaci (dech/srdce)
  • a další
Seminář vede Mgr. Lucie Malá odborná školitelka kurzů první pomoci, zdravotnický záchranář a všeobecná sestra. Kapacita míst je velmi omezená. Seminář trvá 2 – 2,5 hod.

Cena semináře: 100 Kč

Po rezervaci nutno zaplatit předem na účet 2600485872/2010  (specifický symbol 352, do poznámky jméno a kurz První pomoci) nebo na recepci Letnice.   Přihlášení a informace na info@klubletnice.cz nebo na tel.:776 355 202. Seminář probíhá v rámci projektu FITMAMI.