Minitábor pro rodiče s dětmi 2014

v termínu 10. - 16.8.2014

Vzpomínáte na své dětství, kdy jste jezdili na letní tábory a rády by jste se tak trochu vrátili, a nebo chcete strávit čas se svým dítětem a trochu si i zacvičit?.... Tak právě pro vás je tu Minitábor pro rodiče s dětmi.

hotel plně obsazen, volná místa jsou v bungalovech

minitabor_pro_rodice_s_detmi_10

Přihláška na minitábor

Ceny:
  • Dospělý a děti od 15 let  … 3 290,- Kč
  • Děti 10 – 15 let             …  2 990,- Kč
  • Děti 2 – 10 let               …   2 790,-Kč
  • Děti do 2 let (2.narozenin) bez nároku na stravu a lůžko zdarma
Ceny: V ceně je zahrnuto ubytování, strava 5x denně + pitný režim, cvičení, program. Pobyt s programem je určen především rodičům a předškolním dětem. Samozřejmě mohou jet i starší sourozenci.
minitabor_pro_rodice_s_detmi_04 minitabor_pro_rodice_s_detmi_17 minitabor_pro_rodice_s_detmi_02
  Ubytování v relax & wellness hotelu Hrazany u Slapské přehrady, ve dvou až čtyřlůžkových pokojích s  vlastním sociálním zařízením. V hotelu se dále nachází nekuřácká restaurace, bar s kulečníkem, konferenční místnost (bude sloužit pouze pro naše účely cvičení a dětské herny). Součástí areálu je venkovní bazén, minigolf, terasa s grilem, skluzavka a houpačky, ping-pong, hřiště. Přímo v hotelu je také možnost využít místní whirpool, nebo parní či infra saunu.
minitabor_pro_rodice_s_detmi_03 minitabor_vyrivka minitabor_sauna
Dvoulůžkový pokoj – v pokoji dvě lůžka a vlastní sociální zařízení, sprcha. Čtyřlůžkový pokoj – dva pokoje, v jednom dvě lůžka, v druhém rozkládací pohovka, vlastní soc. zařízení a sprcha.
minitabor_pokoj minitabor_pokoj2 minitabor_restaurace
Bungalov - k dispozici celkem šest bungalovů podél příjezdové cesty v borovém lese v těsné blízkosti hotelu. Bungalov je vybaven dvěma pevnými lůžky a poschoďovou palandou, tedy čtyři místa. Má vlastní sociální zařízení (sprchový kout) a toaletu. U bungalovu je terasa, vybavená nábytkem a slunečníkem k posezení.
minitabor_bungalov minitabor_bungalov3 minitabor_bungalov4
Stravování v nekuřácké restauraci pro děti i dospělé 5x denně + pitný režim. Strava přizpůsobena dětem. Pro děti i dospělé jsou zahrnuty hlavní jídla i svačiny. Doprava individuální. Možnost parkování u hotelu. Program: celotáborová tématická hra, tvořivé dílny, cvičení, říkanky, hry v přírodě, pohádky na dobrou noc, cvičení pro dospělé s hlídáním.
minitabor_pro_rodice_s_detmi_08 minitabor_pro_rodice_s_detmi_06 minitabor_pro_rodice_s_detmi_05
Program je dobrovolný. Lze se účastnit jen některých aktivit tábora. Společná část je vymezena dopoledne a v podvečer, a individuální odpoledne. Ve společné části tábora programové vedoucí připravují hry, soutěže, tvoření pro děti. V případě špatného počasí je program uskutečněn v uzpůsobené konferenční místnosti. Program je připravován pro děti s rodiči. Hlídání dětí je možno využít během cvičení.
minitabor_pro_rodice_s_detmi_07 minitabor_pro_rodice_s_detmi_13 minitabor_pro_rodice_s_detmi_12
Orientační režim dne (změna vyhrazena):
7:50 Protažení/rozvička
8:00 Snídaně
9:30 - 11:30 Zábavné hry a aktivity v přírodě aneb Celotáborová hra
12:00 Oběd, polední klid, individuální program
16:30 - 17:30 Cvičení
18:00 Večeře
19:00 Večerníček
19:00 - 19:30 Tvořivé dílny
21:00 Program pro dospělé (zcela dobrovolný)
pozn. barevně jsou označeny aktivity, které připravují programová vedoucí nebo cvičitelka. Minitábor nabízí možnost posílení jedinečného vztahu mezi dítětem a rodičem. Veškeré hry a soutěže přispívají k budování sebevědomí, vůle a samostatnosti Vašeho dítěte. Při společné činnosti můžete poznat své dítě ve zcela nových situacích, můžete s ním prožít radostné i napínavé chvíle kouzelného světa dětských her.