Letňanské minitábory – příměstské tábory pro školkové děti

pro děti 3 - 6 let

Název tábora           Termín    Cena    Obsazenost
Letňanský minitábor I.      30.6. - 4.7.2014   1 500 Kč     70%
Letňanský minitábor II.      25.8. - 29.8.2014   1 500 Kč     obsazeno

Přihláška letňanské minitábory tábory Letňany 2014 ke stažení

Příměstský tábor pro školkové děti Tábor pro malé děti Tábor pro malé děti
Cena týdenního příměstského tábora zahrnuje:zajištění programu, klubovnu, materiál, vstupné, oběd, vyškolené táborové vedoucí. Příměstský tábor je vhodným řešením volného času dětí, které o prázdninách zůstaly v Praze, nechtějí být doma, nudit se a rodiče musí chodit do práce. Vedoucí se s dětmi během celého týdne schází ráno a navečer je zas předají zpět rodičům. Takže děti jsou přes noc doma. Tento tábor je vhodný i takto malé děti, které nemají zkušenosti s tábory, ale již chodí do školky. Jak příměstský tábor 2014 probíhá: Ve skupině je cca 15 dětí a dva vedoucí našeho sdružení. Sraz dětí s vedoucími každý den v 7,30 - 8,00 hod. Čas převzetí dětí zpět v 17,00 - 17,30 hod. tamtéž. Klubovna pro příměstský tábor je v Dětském klubu Letnice, adresa Fryčovický 462, Praha 9 - Letňany (v budově ZŠ Fryčovická, vlastní vchod je cca 50 nalevo od hlavního vchodu ZŠ)
Minitabor v Letnanech Letnansky minitabor Letnansky minitabor
Program týdenního příměstského tábora 2014 Pro děti je přichystaný aktivní program na celý týden.  Děti tráví každý den v klubovně i venku (dle počasí). Dvakrát za týden se vydají i na menší výlet v Letňanech a okolí. Konkrétní výlety budou rodičům přihlášených dětí upřesněny v první den konání tábora. Režim je podobný jako ve školce. Po obědě děti chodí spát či mohou odpočívat (v herně jsou pro děti přichystané "postýlky"). Co s sebou na příměstský tábor (cena příměstského tábora nezahrnuje): v případě výletu jízdenky dle pravidel MHD (opencard nebo 2 přestupní jízdenky), oblečení dle počasí, batoh, pití (pitný režim je možné doplňovat i v klubovně), dvě svačiny,  kartičku pojištěnce.

Přihlášení: Podrobné informace jak se přihlásit naleznete přímo na přihlášce. • Přihlásit se můžete na celý příměstský tábor • Přihlásit se také můžete na jednotlivé dny