Zimní minitábor pro rodiče s dětmi 2017

Turnus tábora Termín Cena Místo Obsazenost Přihláška
Minitábor 1 12. - 18.2.2017 od 3200 Kč Hotel Žalý 99% Přihlásit se
Minitábor 2 19.2. - 25.2.2017 od 3200 Kč Hotel Žalý 90% Přihlásit se
*99% obsazenost tábora = tábor ještě není zcela obsazen, některé rezervace nejsou potvrzené nebo zaplacené. Po vyplnění on-line přiihlášky vám rezervaci nebo náhradníky potvrdíme emailem.

Přihláška na zimní Minitábor pro rodiče s dětmi 2017

(kliknutím na přihlášku budete přesměrováni na webové stránky Kazimírky - organizace provozující Letnici)

Ceny:

Dospělý a děti od 10 let … 3 990 Kč Děti 6 – 10 let … 3 400 Kč Děti 2 – 6 let … 3 200 Kč Děti do 2 let … zdarma (do 2.narozenin) bez nároku na stravu a lůžko Příplatek … 510 Kč v případě, že na pokoji je 1 dospělá osoba s dítětem do 2 let zdarma V ceně je zahrnuto ubytování, strava 5x denně + pitný režim, program.
zimni_minitabor_2014_09 Zimni_tabor_pro_rodice_a_deti_2015_42 Zimni_tabor_pro_rodice_a_deti_2015_37 Zimni_tabor_pro_rodice_a_deti_2015_70

Zimní pobyt s programem je určen rodinám s předškolními dětmi a mladšími školními. Samozřejmě jezdí miminka, batolata i starší sourozenci. Pobytů se účastní, jak celé rodiny, tak samotné maminky s dětmi, vyjímkou nejsou ani tatínkové s dětmi.

Máte rádi zimu a hlavně sníh na horách, pojeďte si užít pravé zimní radovánky se svými dětmi. Tábor se koná v horském hotelu Žalý, na Benecku, v Krkonoších. Poloha hotelu 1000 m.n.m a okolní sjezdovky  každoročně slibují  ideální zimní podmínky. Hotel je vybaven jednoduchými pokoji s vlastním sociálním zařízením, společenskou místností a hernou pro děti. K dispozici je také hotelová sauna.
zimni_tabor_pro_rodice_s_detmi_19 zimni_tabor_pro_rodice_s_detmi_17 zimni_tabor_pro_rodice_s_detmi_15 zimni_tabor_pro_rodice_s_detmi_14
Stravování je v příjemné nekuřácké restauraci pro děti i dospělé 5x denně (plná penze + svačiny) + pitný režim pro děti během celého dne (pro dospělé v rámci jídel).
zimni_tabor_pro_rodice_s_detmi_09 zimni_tabor_pro_rodice_s_detmi_20 zimni_tabor_pro_rodice_s_detmi_11
Doprava individuální. Parkování je možné přímo u hotelu (doporučujeme u hotelu Kubát nasadit sněhové řetězy). Využijete-li dopravu linkovým autobusem, nejbližší zastávka autobusu „hotel Kubát Benecko“ je vzdálena 500 metrů od hotelu. Do hotelu Vám zavazadla od zastávky rádi dopravíme. Vhodné spojení najdete na jízdních řádech. Program:  tematické hry pro  děti  na sněhu i v klubovně,  společný  připravený  program, bobování, tvořivé dílničky.

Rodiče mohou využít lyžování, zatímco o děti se starají vedoucí.

Tábor je koncipován s individuální a společnou částí. Dopolední program je individuální (můžete jít např. s dětmi lyžovat do nedalekého střediska v Benecku, sáňkovat, nebo můžete využít hotelovou hernu s možností zapůjčení her).  Dopoledne mohou rodiče využít také hlídání dětí a jít si třeba zalyžovat, do sauny, na běžky (přímo u hotelu vede krásná běžkařská trasa). Odpoledne je pro rodiče s dětmi připraven tematický program většinou venku na sněhu. Po večeři je pro děti přichystaná tvořivá dílnička či jiný společný program. Den dětem zakončí promítání večerníčku na dobrou noc. Program je dobrovolný, lze se účastnit jen některých aktivit. Pokud děti neumí lyžovat je možno využít místní dětské lyžařské školy (doporučujeme se dopředu domluvit, na místě již školičky bývají plné) .
zimni_tabor_pro_rodice_s_detmi_02 zimni_tabor_pro_rodice_s_detmi_18 zimni_tabor_pro_rodice_s_detmi_24 zimni_tabor_pro_rodice_s_detmi_23
Benecko v Krkonoších je vyhledávané zimní středisko.Moderními SKI areál nabízí ideální podmínky pro rodiny s dětmi a jejich sportovní vyžití. 11 vleků, 4 sedačková lanovka, dětský Ski park,lyžařská škola, snowtubing, běžkařské tratě.

ZÁBAVU A POBYT NA HORÁCH SI UŽIJEME ZA KAŽDÉHO POČASÍ