Vánoční příměstský tábor – zvýhodněný

Zimní příměstský tábor, který je dotován Evropským sociálním fondem, se bude konat v Praze 9 - Letňanech a to v termínu školních vánočních prázdnin 23.12., 27.12 - 30.12.2016 a 2.1.2017

Logo_OPZ_barevne Cena celého tábor je 530 Kč. V ceně tábora je zarnuto: vstupné, materiál a oběd. Pro koho je určen: děti navštěvující 1.stupeň základní školy na území Praha - Letňany, Prosek, Čakovice, Kbely a Ďáblice Podmínky pro přihlášení: Evropský sociální fond, operační program Zaměstnanost dotovanými příměstskými tábory podporuje aktivní rodiče na trhu práce. Oba rodiče (resp. jiné osoby pečující o dítě ve společné domácnosti) musí splňovat jedno z následujících kritérií: jsou zaměstnaní,vykonávají podnikatelskou činnost,v případě nezaměstnanosti jsou vedeni na úřadu práce a zaměstnání si aktivně hledají, jsou zapojeni v procesu vzdělávání či rekvalifikace. Dokumenty: Přihláška na zvýhodněný příměstský zimní tábor, Podmínky pro přihlášení dítěte na zvýhodněný zimní příměstský tábor v Dětském klubu Letnice Program vánočního příměstského tábora: hry v klubovně a na hřišti vánoční tvoření vánoční výstava betlémů v Tolcově dvoře a poznávání zvířat Ladovské Vánoce na Chvalském zámku Ať žije Hurvínek - výstava v Muzeu hl.m.Prahy LaserGame Sraz je každý den 7,30 - 8,00 hod a předání dětí zpět 17,00 - 17,30 hod. v Dětském klubu Letnici (Fryčovická 462, Praha 9 - Letňany, nachází se vlastním vchodem v ZŠ Fryčovická). Co s sebou: oblečení dle počasí, svačina, pití, kartičku pojištěnce, opencard nebo jízdenky.
vylet_prazske_benatky_s_kazimirkou_42 primestsky_tabor_ii_seberov_kazimirka primestsky_tabor