Junior Aerobik

Poslední hodina: ve čtvrtek 14.6.2018

Kapacita: 15 dětí

dsc01740Náplň kroužku:

Dívky se zde naučí se základní kroky a prvky aerobiku, jenž tvoří základ jednoduchých i složitějších sestav a choreografií. Je vhodný pro všechny  mající rády hudbu a pohyb.

Každá hodina vždy začíná rozcvičením, protažením a zakončena relaxací. Zpestřením kroužku jsou zábavné pohybové hry a aktivity.

Vyzvedávání z družiny: kroužek je určen všem zájemcům, děti nemusí navštěvovat školu ve který kroužek probíhá. Dětem Základní školy Fryčovická zajišťujeme vyzvedávání z družiny, viz. přihláška.

Přihláška: na recepci dětského klubu Letnice, na úvodní hodině nebo zde k vytištění.

Trenérka - Veronika Pechová od mala se věnovala závodnímu aerobiku a v 18ti letech se rozhodla předat zkušenosti dál. Již 7let se věnuje cvičení s dětmi od 6let. Děti se v hodinách naučí správnému držení těla, koordinaci, flexibilitě, rytmice. Najdou si nové kamarády ve skupince. V hodinách podle věku kombinuje komerční aerobik, aerobní průpravu, zumbu pro děti a kondiční cvičení. Vede hodiny zajímavě a zábavně, aby děti rády sportovaly.