Dotovaný letní příměstský tábor

V rámci projektu Podpora služeb péče o děti reg.č. CZ.03.1.51/0.0/0.0/0000092 organizujeme příměstské tábory v období prázdnin vyhlášených MŠMT, v 1.9.2016 - 31.8.2018. Tábory jsou dotované Evropským sociálním fondem, operační program Zaměstanost.

Logo_OPZ_barevne Příměstské tábory zabezečujeme o vánočních prázdnin, jarních prázdnin, letních prázdnin a podzimních prázdnin. Pro koho je příměstský tábor určen: děti navštěvující 1.stupeň základní školy na území Praha - Letňany, Prosek, Čakovice, Kbely a Ďáblice Termíny letních příměstskýc táborů 2017: týdenní příměstské tábory od pondělí do pátku budou probíhat po celé letní prázdniny od 3.7. do 1.9.2017 Přihlašování:přihláška na letní příměstský tábor bude k dispozici od poloviny února 2017 Podmínky pro přihlášení: Evropský sociální fond dotovanými příměstskými tábory podporuje aktivní rodiče na trhu práce. Oba rodiče (resp. jiné osoby pečující o dítě ve společné domácnosti) musí splňovat jedno z následujících kritérií: jsou zaměstnaní,vykonávají podnikatelskou činnost,v případě nezaměstnanosti jsou vedeni na úřadu práce a zaměstnání si aktivně hledají, jsou zapojeni v procesu vzdělávání či rekvalifikace. Cena táborů se pohybuje 80 - 150 Kč/den. V ceně tábora je zarnuto: vstupné, materiál a oběd.
Primestsky_Letnany_III_03 OLYMPUS DIGITAL CAMERA Primestsky_Letnany_IV.A_05
Místo konání táborů: v Dětském klubu Letnice, Fryčovická 462, Praha 9 - Letňany - nachází se v budově ZŠ Fryčovická, vlastní vchod je cca 50 m nalevo od hlavního vchodu ZŠ. Dětský klub Letnice provozuje nás spolek Kazimírka po celý rok. Čas konání příměstských táborů : vždy 7,30 - 17,30 hod. Každý den sraz 7,30 - 8,00 hod. a předání dětí zpět 17,00 - 17,30 hod. Program: pestrý program a bezpečnost je základem táborů. Děti každý den vyrážejí na výlety, kterými jsou interaktivní výstavy, muzea, hrady, bazény, zábavné parky, sportovní aktivity, atrakce. Vedoucí mají pro děti přichystané kolektivní hry a tvoření.