Letní příměstský tábory pro děti 5 – 13 let

Příměstský tábor Letňany VII. 14.8. - 18.8.2017 1500 Kč obsazeno
Příměstský tábor Letňany VIII. 21.8. - 25.8.2017 1500 Kč obsazeno
Příměstský tábor Letňany IX. 28.8.- 1.9.2017 1500Kč obsazeno

* možno se přihlásit i na jednotlivé dny, cena 300 Kč/den.

* v případě obsazeno je kapacita tábora plná. Přihlášku však doporučujem vyplnit, jako náhradníci. Po uvolnění místa nebo rozšíření kapacity tábora, náhradníky ihned kontaktujeme na základě zaslané přihlášky.

Přihláška na letní příměstský tábor 2017 - elektronická

Přihláška letní příměstský tábor 2017 - ke stažení

Letni_primestsky_vyber_10.jpg Letni_primestsky_vyber_46.jpg Letni_primestsky_vyber_24.jpg

Co je příměstský tábor

TÁBOR VE MĚSTĚ, kdy děti mají přes den program a v noci jsou doma. Tento typ tábora je vhodným řešenín nejen pro pracující rodiče, ale i pro rodiče, kteří chtějí dětem zajistit program o prázdninách v kolektivu vrstevníků. Děti se o prázdninách nemusí nudit!

Naše příměstské tábory jsou plné programu a každodenních výletů po Praze i za hranice města. Poznáváme kulturu, přírodu, navštěvujeme, objevujeme, hrajeme si, bavíme se. O děti se starají vyškolení vedoucí, kteří pro ně připravují mnoho her, zábavu a práce s dětmi je baví.

Tento tábor je vhodný i pro děti nesmělé, které nevědí, zda by klasický pobytový tábor zvládly. Je určen všem dětem ve věku 5 - 13 let, bez jakéhokoliv dalšího omezení (tyto tábory nejsou dotované).

Cena týdenního příměstského tábora 2017 zahrnuje:

program, veškeré vstupné, teplý oběd (kromě celodenního výletu), pitný režim, klubovnu, materiál, vyškolené táborové vedoucí.

Jak příměstský tábor probíhá:

Ve skupině je cca 15 - 20 dětí, které mají na starosti dva vedoucí naší organizace. Sraz dětí s vedoucími je každý den v 7,30 - 8,00 hod. Čas převzetí dětí zpět v 17,00 - 17,30 hod.

Letni_primestsky_vyber_06.jpg Letni_primestsky_vyber_02.jpg Letni_primestsky_vyber_03.jpg

Kde příměstské tábory probíhají

Tábory se konají ve dvou klubovnách v Letňanech:

• Klubovna v Miniškoličce Letnice, adresa Stará náves 691, Praha 9 - Letňany (vedle Café Karolína)
  • Tělocvična Třinecká 650, Praha 9 - Letňany

Program týdenního příměstského tábora 2017

Pro děti je přichystaný aktivní program na celý týden. Každý den jsou děti na menším výletě ať již dopoledne či odpoledne. Dopolední nebo odpolední výlet se střídá s hrami v klubovně či na hřišti. Jeden den v týdnu je naplánovaný celodenní výlet za hranice Prahy. Pro děti je zajištěn teplý oběd (kromě dne celodenního výletu). Děti se mohou těšit na bazén/koupaliště, návštěvu kina/divadla/festivalu, muzea či výstavy.

Pro každý týden se snažíme program různě kombinovat, tak aby děti přihlášené na více týdnů neměly program stejný. Na to však můžeme přihlédnout v případě přihlášení dítěte do května. Pak již program pevně sestavujeme. Občas se ale může stát, že některá návštěva se bude opakovat.

Příklad programu v minulých letech:

• Lezecká stěna
  • Hra na hrad
  • Náprstkovo museum
  • Solvayovy lomy
  • Letní letná
  • Technické muzeum
  • Bubnování
  • Čistírna vod Podolí
  • Muzeum v Kolíně
  • Medvedárium Beroun
  • Farmapark
  • Praha neznámá
  • a další
Letni_primestsky_vyber_01.JPG   Letni_primestsky_vyber_14.jpg
Konkrétní program na celý týden je posílán přímo rodičům přihlášených dětí týden před konáním tábora.

Co s sebou na příměstský tábor (cena příměstského tábora nezahrnuje):

jízdenky dle pravidel MHD (opencard nebo 2 přestupní jízdenky), oblečení dle počasí, batoh, pití, svačinu, 1xoběd (který je možno konzumovat na celodenním výletě), kartičku pojištěnce.

Letni_primestsky_vyber_04.jpg Letni_primestsky_vyber_13.jpg Letni_primestsky_vyber_15.jpg

Přihlášení:

• Přihlásit děti můžete na celý týdenní příměstský tábor
• Přihlásit děti také můžete na jednotlivé dny

full-praha_logo