Skupinové bubnování

ve středu 23.5.2018  od 17,30 do 18,30 hod.

určeno především rodičům s malými dětmi. Vstupné 150 Kč/rodina.

Přijďte si vyzkoušet, co s vámi bubnování udělá, možná pak nebudete už hned tak chtít přestat.

Bubnování je pravděpodobně nejstarší forma mezilidské komunikace, je staré jako lidstvo samo. Rytmus má v sobě každý. Při skupinovém bubnování jde o to, jak vlastní rytmus sladit s rytmem ostatních lidí. Skupinové bubnování vám pomůže najít společný rytmus a užít si tak jedinečný prožitek a zároveň se úžasně uvolnit,protože má velmi pozitivní vliv na lidskou psychiku a dokonce i na fyzickou stránku - zmírňuje stres, propojuje pravou a levou hemisféru a snižuje krevní tlak.

Místo si můžete rezervovat emailem na info@klubletnice.cz

Skupinové bubnování v Letnici, video ke shlédnutí zde.

skupinove_bubnovani_leltnice_11 skupinove_bubnovani_leltnice_05 skupinove_bubnovani_leltnice_12 skupinove_bubnovani_leltnice_15

Falicitátor - Petr Šušor

skupinove_bubnovani_leltnice_10Facilitátor je prostředníkem, ne učitelem. Jeho hlavní úkol je postarat se o vybudování dobré atmosféry, kde si lidé budou připadat bezpečně a budou se tu schopni svobodně hudebně vyjádřit. Hudba tu funguje jako komunikační prostředek mezi účastníky a

facilitátorem. Facilitátor dokáže pomocí různých technik vytvořit z účastníků úžasně znějící a navzájem ladící hudební těleso. To i přesto, že se lidé neznají a nehrají na žádný hudební nástroj.

Rodiče s dětmi

• děti nejsou do programu násilně zapojovány, spontánně však napodobují své rodiče
  • poznávají svět zvuků a hudby a učí se vnímat rytmus
  • hudební projev je od narození přirozenou součástí každého člověka. Bubnování v malých dětech pomáhá probudit prapůvodní způsob mezilidské komunikace a rozvíjí jejich hudební talent
  • používáme různé techniky, od hraní si na zvířátka přes napodobování etnik (Indiáni, Eskymáci, Maorové…), až po náročnější rytmická cvičení, improvizované hraní a vymýšlení vlastních skladeb

Bubnování v kruhu rodičů a dětí je pro obě strany příjemným a velice zábavným prostředkem relaxace a učení zároveň.