Zimní příměstský tábor 2021 – zvýhodněný

v termínu 1.3. - 5.3. 2021

Tento příměstský tábor je dotován Evropským sociálním fondem, operační program Zaměstanost, v rámci projektu Podpora zařízení péče o děti - Dětský klub, reg.č. CZ.03.1.51/0.0/0.0/17_078/0007911

Logo_OPZ_barevne
Pro koho je příměstský tábor určen: děti navštěvující 1.stupeň základní školy na území Praha - Letňany, Prosek, Střížkov, Čakovice, Kbely a Ďáblice

Podmínky pro přihlášení: Evropský sociální fond dotovanými příměstskými tábory podporuje aktivní rodiče na trhu práce. Oba rodiče (resp. jiné osoby pečující o dítě ve společné domácnosti) musí splňovat jedno z následujících kritérií: jsou zaměstnaní,vykonávají podnikatelskou činnost,v případě nezaměstnanosti jsou vedeni na úřadu práce a zaměstnání si aktivně hledají, jsou zapojeni v procesu vzdělávání či rekvalifikace.

Celé podmínky a postup pro přihlášení viz. Podminky prihlaseni ditete na zvyhodneny zimni tabor

Z dotace není hrazeno: bude upřesněno

Primestsky_Letnany_III_03 OLYMPUS DIGITAL CAMERA Primestsky_Letnany_IV.A_05

Místo konání tábora: Dětský klub Letnice, Fryčovická 462, Praha 9 - Letňany - nachází se v budově ZŠ Fryčovická, vlastní vchod je cca 50 m nalevo od hlavního vchodu ZŠ. Dětský klub Letnice provozuje nás spolek Kazimírka po celý rok.

Čas konání příměstského tábora : vždy 7,30 - 17,30 hod. Každý den sraz 7,30 - 8,00 hod. a předání dětí zpět 17,00 - 17,30 hod.

Program: Pestrý program a bezpečnost je základem táborů. Děti každý den vyrážejí na výlety. Vedoucí mají pro děti dále přichystané kolektivní hry a tvoření.