Letní tábory 2018

2.turnus 14. - 26.7.2018 jižní Čechy, RZ Lažánky 4 790 Kč obsazeno
3.turnus 26.7. - 7.8.2018 jižní Čechy, RZ Lažánky 4 790 Kč obsazeno

Přihláška na letní tábor 2018

(k vyplnění přihlášky budete přesměrování na webové stránky Kazimírka, provozovatele Letnice)

Cena pobytového letního tábora 2018 zahrnuje: ubytování, stravu 5x denně, pitný režim, dopravu zájezdovým autobusem z Prahy a zpět (pro všechny turnusy možnost vlastní dopravy), pestrý program, vyškolené táborové vedoucí, dohled zdravotníků.

RS Vanov RZ Lažánky
RS Vanov (1.turnus)se nachází 90 km od Brna, 30 km od Jihlavy, 150 km od Prahy v oblasti Českomoravské vrchoviny u historického města Telč. Děti jsou ubytovány v chatkách. Doprava autobusem z Prahy - Hájí nebo možno vlastní.​ RZ Lažánky (2. a 3.turnus) nachází 90 km od Prahy v malebném kraji jižních Čech u města Blatná, okres Strakonice. Děti jsou ubytovány v chatkách. Doprava společná autobusem z Prahy - Luka nebo možno vlastní.

Letní tábor Vyhodnocení Nástup v Lažánkách

Zábavný program po celý den. Letním táborem bude provázet celotáborová hra dobrodružství Harryho Poterra, kroužky aerobiku, zumby, sportu, zálesáctví, youtuber, výtvarných činností, oddílová klání, hry, soutěže o ceny, táborová pouť, živé Člověče nezlob se, volba Miss a Missáka, táborák, oblíbené diskotéky, celodenní výlet. Stejně jako každý rok letní tábor zavítá zajímavá návštěva (v loňských letech - policie, hasiči, vojáci, záchranáři, airsoft, historický šerm, pyrotechnická jednotka, sokolník s dravci).

Celodenní výlet na letním táboře Letní tábory Kazimírka Miss a Missák Kazimírka 2012

Více informací o letních táborech 2018