Lenka Kubištová – ředitelka

Je ředitelkou Letnice a předsedkyní neziskového spolku Kazimírka z.s., který mateřské centrum a dětský klub provozuje. Vystudovala bakaláře na vysoké ekonomické škole. Dříve pracovala jak v komerční, tak neziskové sféře. Má více než 20letou praxi v organizacích pracující s dětmi a rodinami, dříve také v Klokánku – zařízení pro děti vyžadující okamžitou pomoc.

Držitelka certifikátů Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy - Hlavní vedoucí tábora, Instruktor lyžování, a Červeného kříže Zdravotník zotavovacích akcí. Absolvovala kurz komunikačních dovedností "Respektovat a být respektován". Neustále se v oboru vzdělává, tak aby bylo rodinám a dětem poskytnuto prostřednictvím neziskovky smysluplné podpory.

Zajišťuje celkové vedení Letnice, fundraising, dotace, administrativu, přípravu a koordinaci akcí, vzdělávání, táborů, dobrovolníků.

Důležitá je pro Lenku rodina, má dvě dcery. Hlavní zálibou je práce s dětmi, četba, hudba, hra na saxofon, lyže, kolo a softball.