Letní minitábory pro rodiče s dětmi 2019

Minitábor 3 28.7. - 3.8.2019 Horský hotel, Černá hora od 3590 Kč  50 %
Minitábor 4 11.  -17.8.2019 hotel Hrazany, u Slap od 3590 Kč  obsazeno
Minitábor 5 18. - 24.8.2019 hotel Černá bouda, Černá hora od 3790 Kč  obsazeno

* obsazenost je orientační. Při 95% obsazenosti je kapacita tábora téměř plná (např. nejsou potvrzené všechny rezervace/platby nebo zbývá poslední určitý volný pokoj). Po vyplnění on-line přihlášky informace potvrzujeme e-mailem.

* OBSAZENO je kapacita tábora plná. Po vyplnění on-line přihlášky, budete zařazeni do náhradníků. Přihlášku jako náhradníci doporučujeme vyplnit. Vzhledem k časovému předstihu, náhradníky ze zkušeností často ještě umisťujeme. V případě uvolnění místa, náhradníky kontaktujeme na základě přijatých přihlášek.

Přihláška na Minitábor 2019

(kliknutím na přihlášku budete přesměrováni na webové stránky Kazimírky - organizace provozující Letnici)

Jezdili  jste rádi na dětské tábory, a nebo chcete strávit čas se svými dětmi a užili si společnou dovolenou?.... Tak právě pro vás je tu Minitábor pro rodiče s dětmi.

Dovolená s programem je určen především rodičům,malým dětem, předškolním dětem. Samozřejmě jezdí i starší sourozenci či kojenci a batolata. Celotáborová hra je primárně přizpůsobena primárně školkovým dětem.

Letni_tabor_pro_rodice_s_detmi_96 Letni_tabor_pro_rodice_s_detmi_1_18 Letni_tabor_pro_rodice_s_detmi_1_16 Letni_tabor_pro_rodice_s_detmi_47

Ubytování a ceny na minitáborech 2019 najdete podrobně přímo na webových stránkách organizace Kazimírka.

V ceně je zahrnuto ubytování, plná penze nebo polopenze (dle zvoleného hotelu), pitný režim, program, tvořivé dílny, animátoři.

Komu je minitábor určen

Pobyt s programem je určen především rodičům, předškolním dětem, kojencům, batolatům. Samozřejmě jezdí i starší sourozenci.

Doprava

individuální. Možnost parkování přímo u hotelu.
Příjezd v neděli po 15.hodině (začíná se večeří), v sobotu se končí obědem v případě plné penze.

minitabor_pro_rodice_s_detmi_08 minitabor_pro_rodice_s_detmi_06 minitabor_pro_rodice_s_detmi_05

Program:

celotáborová tématická hra Čarodějové, tvořivé dílny, cvičení, říkanky, hry v přírodě, pohádky na dobrou noc, hlídání, oddílový program, sportovní hry, večery pro dospělé. Program je dobrovolný. Lze se účastnit jen některých aktivit tábora.
Společná část je vymezena dopoledne, odpoledne a v podvečer.

Ve společné části tábora programové vedoucí připravují hry, soutěže, tvoření pro děti. V případě špatného počasí je program uskutečněn v klubovně. Program je připravován pro děti s rodiči.

Vybavení hotelu a okolí

V závislosti na zvoleném hotelu – venkovní hotelový bazén, minigolf, hřiště, ping-pong, sauna, whirlpool, lanový park, horská turistika, možnost zapůjčení horských kol a terénních koloběžek.

Orientační režim dne (změna vyhrazena):

7:50 Protažení/rozvička
8:00 - 9:30 Snídaně
10:00 Scénka - úvod do hry
10:10 Zábavné hry a aktivity v přírodě aneb Celotáborová hra
12:00 Oběd, polední klid, individuální program
15:30 - 17:30 Oddílový program bez rodičů (pro samostatné děti)
18:00 Večeře
19:00 - 19:30 Tvořivé dílny
19:30 Večerníček
od 21:00 Program pro dospělé (deskové hry)

pozn. barevně jsou označeny aktivity, které připravují animátoři.

minitabor_pro_rodice_s_detmi_07 minitabor_pro_rodice_s_detmi_13 Letni_tabor_pro_rodice_s_detmi_72

Minitábor nabízí možnost posílení jedinečného vztahu mezi dítětem a rodičem. Veškeré hry a soutěže přispívají k budování sebevědomí, vůle a samostatnosti vašeho dítěte. Při společné činnosti můžete poznat své dítě ve zcela nových situacích, můžete s ním prožít radostné i napínavé chvíle kouzelného světa dětských her.