Aktivní maminky

volna_herna_tvoreni_z_koralkuChcete být součástí mateřského centra, podílet se na vedení volné herny, akcí, nebo třeba i fundraisingu, marketingu, vedení kroužků, seminářů, poradenství…
  ….hledáme dobrovolníky, maminky na mateřské dovolené, kteří mají chuť zapojit se a být aktivní součástí, a zároveň využívat výhod aktivních členů.   Co znamená být Aktivní maminkou: ·       2x - 3x za měsíc mít službu ve volné herně (samozřejmě s pomocí svého dítka) ·       aktivně připravovat a účastnit se nárazových akcí, bazárků, divadélek, dětský dnů,…. ·       propagace mateřského centra ·       možnost vlastní realizace ·       veškeré volné herny mít zdarma ·       nižší ceny kroužků a nárazových akcí ·       jednou ročně zdarma pronájem Letnice pro narozeninovou oslavu vlastního dítka . ...... další výhody plynoucí z členství   V případě zájmu nás můžete kontaktovat na tel.:776 355 202, emailem info@klubletnice.cz nebo přímo ve volné herně.