Aktivní maminky

volna_herna_tvoreni_z_koralkuChcete být součástí mateřského centra, podílet se na vedení volné herny, akcí, nebo třeba i fundraisingu, marketingu, vedení kroužků, seminářů, poradenství…

….hledáme dobrovolníky, maminky na mateřské dovolené, kteří mají chuť zapojit se a být aktivní součástí, a zároveň využívat výhod aktivních členů.

Co znamená být Aktivní maminkou:

·       2x - 3x za měsíc mít službu ve volné herně (samozřejmě s pomocí svého dítka)

·       aktivně připravovat a účastnit se nárazových akcí, bazárků, divadélek, dětský dnů,….

·       propagace mateřského centra

·       možnost vlastní realizace

·       veškeré volné herny mít zdarma

·       nižší ceny kroužků a nárazových akcí

·       jednou ročně zdarma pronájem Letnice pro narozeninovou oslavu vlastního dítka

. ...... další výhody plynoucí z členství

V případě zájmu nás můžete kontaktovat na tel.:776 355 202, emailem info@klubletnice.cz nebo přímo ve volné herně.