Rezervace

Místo si můžete rezervovat prostřednictvím tohoto formuláře (možno také emailem na coworking@klubletnice.cz nebo na tel.774 138 331). Rezervovat místo je třeba maximálně do 12. hodiny den předem. Budeme rádi pokud si místo budete rezervovat s předstihem. Na základě formuláře je místo automaticky rezervované (již nepotvrzujeme). V případě obsazení všech míst bychom vás telefonicky kontaktovali.

Registrace

Pro registrované členy nabízí coworkingové centrum výhodnější ceny, možnost výhodnějších předplacených pernamentek, možnost prezentace na webových stránkácha, v mateřském centru. Registrovat se můžete při první návštěvě coworkingového centra.

Platba

Platba probíhá na recepci coworkingového centra v hotovosti. Na místě je také možné si předplatit pernamenky (na 10 nebo 20 hod.), měsíční paušál. Začátek rezervace se započítává časem rezervovaného začátku, níkoliv příchodu. Konec rezervace na základě reálného odchodu. V případě rezervace místa s hlídáním je započtena doba rezervovaného času s koncem vyzvednutí dítěte v koutku!

Rušení rezervace pracovního místa

Rezervaci můžete zrušit kdykoliv předem telefonicky/emailem. V případě zajištěného hlídání dítěte/dětí je třeba rezervaci zrušit do 16 hod. předchozího dne sms nebo telefonicky na tel.774 138 331, v opačném případě musíme účtovat 50% storno z rezervovaných hodin vzhledem k zajištěné chůvy. Děkujeme za pochopení.