Praktické informace

Mikulas_skolka_21Provozovatelem dětské skupiny Školička u Smolíčka je nezisková organizace Kazimírka, která má již 14leté zkušenosti s volnočasovými aktivitami dětí. Kazimírka provozuje také mateřské centrum, dětský klub a Miniškoličku v Praze 9 - Letňanech, pořádá dětské letní tábory, zimní tábory, příměstské tábory, tábory pro rodiče s malými dětmi, pravidelné zábavné akce, krásné výlety a zájmové kroužky. Více informací naleznete zde na webových stránkách nebo také na webocých stránkách Kazimírky .

Sídlíme v Praze 4 Podolí, U Kublova 114/7 ve vnitrobloku v samostatné přízemní budově, v nově zrekonstruovaných prostorech, s celkovou plochou 100m2. Budova má vysoké stropy a střešní okna, prostor je tedy velice světlý a vzdušný.

Dětská skupina (DS) Školička u Smolíčka je institucí s výchovně-vzdělávací a pečující funkcí.
Specializujeme se na děti raného věku od 2 let, ale naše služby jsou tu pro všechny děti od 2 do 6 let (do nástupu k povinnému vzdělávání).

• Malý kolektiv do 12 dětí je ideální pro zvykání si dítěte na odloučení od rodiny a umožňuje individualizovaný přístup ke každému dítěti.
  • Máme kvalifikovaný personál pro výchovu i péči dětí raného a předškolního věku. O skupinu 12 dětí se vždy starají dvě učitelky.
  • V souladu se zákonem 247/2014 Sb. o DS zpracováváme Plán výchovy a péče (viz. DOKUMENTY).
  • Dětská skupina (DS) s názvem Školička u Smolíčka je v provozu každý všední den 7 - 17 hod. i o prázdninách
Školička U Smolíčka-4 Školička U Smolíčka-7 Budova

Pro přihlášení je třeba vyplnit přihlášku, ke stažení v dokumentech. Prohlédnout školičku a seznámit s učitelkami můžete osobně po předchozí telefonické, e-mailové domluvy.

Příznivec a supervizor Školičky u Smolíčka Jeník(8 let) nám doporučuje zřízení systému na hračky, které si děti přinášejí z domova. Je zjevné, že je podle absolventa předškolního zařízení takový systém nezbytnou součástí každé školky. Samozřejmě se jeho pokyny budeme řídit a podle jeho následného návrhu tento systém vybudujeme.

Adresa školičky:
U Kublova 114/7, Praha 4 - Podolí