Volná herna a počítačová herna

• Dětský klub je určen pro děti navštěvující 1.stupeň základní školy v Letňanech.
  • Otevřen je každý den 6.30 - 7.50 a 11.30 - 18.30 hod. a o víkendech dle naplánovaných akcí.
  • Pro vstup do klubu je nutná registrace.
  • Při každém vstupu je návštěvník zapsán do knihy návštěv. Zapisuje se příchod a odchod z klubu.
  • Vychovatelky s dětmi vypracovávají domácí úkoly.
  • Po celý rok je připraven tématický program, tvoření, hry.
Smajl - Computer
  • Dětský klub nesupluje školu. O děti pečujeme, hrajeme si, tvoříme a necháme prostor i pro vlastní činnost.
  • Děti mohou do klubu docházet samy nebo je můžeme vyzvedávat ze školy.
  • Součástí služeb klubu je doprovod dětí na zájmové kroužky. Doprovody jsou pouze pro registrované děti 1x - 3x týdně. Na základě zájmu a přihlášených doprovodů na kroužky. Doprovody na kroužky se upřesňují v průběhu září. Samotné doprovody od října.
  • Nezodpovídáme za děti v případě, že mohou odcházet samy, po opuštění klubu.
Provozní řád klubu:
  • V klubu je zákaz kouření, konzumace alkoholu a jiných omamných látek, stejně tak je zakázán vstup pod vlivem těchto látek.
  • Je zakázáno nošení nebezpečných věcí do klubu.
  • V klubu se nemluví vulgárně, je nepřípustná šikana, slovní či fyzické napadání, jakákoliv forma diskriminace, násilí, krádeže, poškozování cizích věcí apod.
  • Vybavení klubu slouží všem. Nikdo jej nesmí ničit. V případě poškození věci musí uživatel poskytnout adekvátní finanční náhradu, případně uvést věc do původního stavu.
  • Jsou zde zachovávána pravidla slušného chování. Je nutné poslouchat pokyny pracovníka klubu.
  • Návštěvníci klubu jsou povinni udržovat pořádek a dodržovat hygienická pravidla.  Vstup je možný po přezutí nebo v ponožkách.
  • Děti mohou v klubu využívat počítace - internet, hry. Užívání počítačů upravuje dotazník, který je součástí smlouvy.
  • Při používání počítače po dobu delší než 1 hodinu je třeba udělat 30 minutovou přestávku.
  • Jakékoliv podněty je možné konzultovat s vychovatelkami.
  • Pokud dětí nedodržují pravidla, může vychovatelka klubu návštěvníka vykázat. Při opakovaném porušení pravidel může být zrušeno členství v klubu až na 1 rok.