Taková jiná družina

• Dětský klub je určen pro děti navštěvující základní školu.
  • Otevřen je každý den od podnělí do čtvrtka 12.00 - 17.30 hod., v pátek 12.00 - 17.00 hod.
  • Pro vstup do klubu je nutná registrace na celý školní rok.
  • Při každém vstupu je návštěvník zapsán do knihy návštěv. Zapisuje se příchod a odchod z klubu.
  • Vychovatelky s dětmi vypracovávají domácí úkoly.
  • Po celý rok je připraven tématický program, tvoření, hry.

Smajl - Computer

• Dětský klub nesupluje školu. O děti pečujeme, hrajeme si, tvoříme a necháme prostor i pro vlastní činnost.
  • Děti mohou do klubu docházet samy.
  • Nezodpovídáme za děti v případě, že mohou odcházet samy, po opuštění klubu.

Provozní řád klubu:

• V klubu je zákaz kouření, konzumace alkoholu a jiných omamných látek, stejně tak je zakázán vstup pod vlivem těchto látek.
  • Je zakázáno nošení nebezpečných věcí do klubu.
  • V klubu se nemluví vulgárně, je nepřípustná šikana, slovní či fyzické napadání, jakákoliv forma diskriminace, násilí, krádeže, poškozování cizích věcí apod.
  • Vybavení klubu slouží všem. Nikdo jej nesmí ničit. V případě poškození věci musí uživatel poskytnout adekvátní finanční náhradu, případně uvést věc do původního stavu.
  • Jsou zde zachovávána pravidla slušného chování. Je nutné poslouchat pokyny pracovníka klubu.
  • Návštěvníci klubu jsou povinni udržovat pořádek a dodržovat hygienická pravidla.  Vstup je možný po přezutí nebo v ponožkách.
  • Děti mohou v klubu využívat hračky, fotbálek, stolní hry, herní pomůcky. Používání mobilních telefonů je omezeno.
  • Jakékoliv podněty je možné konzultovat s vychovatelkami.
  • Pokud dětí nedodržují pravidla, může vychovatelka klubu návštěvníka vykázat. Při opakovaném porušení pravidel může být zrušeno členství v klubu až na 1 rok.