Zimní příměstské tábory

volná místa v termínu 2. - 6.března 2015

Tábor v termínu jarních prázdnin Prahy 6 - 10zimni_tabor-46_0

Pro děti ve věku 3 - 6 let a 5 - 13 let Cena: 1600 Kč zahrnuje zajištění programu, teplý oběd, vstupné, klubovnu, vedoucí organizace Místo: Dětský klub Letnice, Fryčovická 462 nebo klubovna Třinecká , Praha 9 - Letňany (podle obsazenosti) Příměstský tábor je vhodným řešením volného času dětí, které o prázdninách zůstaly v Praze, nechtějí „sedět“ doma a nudit se. Vedoucí se s dětmi během celého týdne schází ráno a navečer je zas předají zpět rodičům. Takže děti jsou přes noc doma. Program týdenního příměstského tábora: hry, soutěže a tvorba v klubovně, bazén, kino nebo divadlo, muzeum, v případě sněhu bobování, sněhuláci a další  - příměstský tábor pro školní děti. Pro školkové děti 3 - 6 let dodržujeme spánkový a klidový režim po obědě. Děti více hrají hry a tvoří. Příměstský táborJak tábor probíhá: Skupina dětí a vedoucí naší organizace se schází každý den v 7,30 - 8 hodin v klubovně. Čas převzetí dětí zpět v 17 - 17,30 hodin tamtéž. Děti si sebou nosí svačiny.

Přihláška zimní příměstský tábor 2015