Narozeninové oslavy

Pronájem
Pro účely narozeninových oslav si můžete pronajmout dětský klub v sobotu nebo v neděli 13 - 17 hod. V rámci pronájmu je po celou dobu k dispozici recepční. Po skončení oslavy je námi zajištěný závěrečný úklid prostor.

Prostory jsou vhodné jak pro rodiny s malými dětmi (bazének s kuličkami, hračky, kočárky, motorky, dětská kuchyňka), tak pro děti školního věku (XBox, PlayStation, deskové hry).

Pro pohodlné uspořádání vhodné pro 15 - 20 osob, včetně dětí.
V případě krásného počasí je možné využít oplocenou terasu, kdy se kapacita rozšíří na více osob.

DSC_8699-HDR p1090644 dsc_8720-hdr dsc_8696-hdr

K dispozici je celé vybavení klubu:
- šatna - vstupní portál,
- herna s hračkami a zábavnými prvnky,
- stoly a židle,
- kuchyňka s nádobím (talíře, skleničky, hrnečky, příbory, konvice, mikrovlnka).

V případě zájmu se můžete přijít podívat na prostory, které si můžete prohlédnout také ve fotogalerii.

Občerstvení
Občerstvení si oslavenci nosí vlastní.
Od nás je možné zajistit kávu, čaj či drobné občerstvení dle ceníku nebo dort od šikovné cukrářky (dort je možné objednat dle katalogu v Letnici).

Rezervace
Rezervace je možná předem prostřednictvím:

• on-line formuláře
  • zasláním e-mailu detskyklub@klubletnice.cz
  • telefonicky  na tel.: 266 711 672, 773 982 079
  • osobně každý všední den 11,30 - 18 hod.

Cena je 800 Kč za odpoledne (13,00 - 17,00 hod.)
Na přání lze dopředu domluvit i jiné časové rozpětí za příplatek 150 Kč/hod. nad rámec standartního času.

Platba
Po rezervování místa telefonicky nebo emailem (musí být potvrzeno) je platbu potřeba uhradit 14 dnů před rezervovaným dnem v hotovosti přímo na recepci Letnice nebo bankovním převodem na číslo účtu 2600485872/2010, SS 370, do poznámky - narozeninová oslava, datum rezervace a jméno objednávajícího.

Další služby
V případě zájmu je možné si doplňkové služby objednat minimálně 4 týdny předem.

Další služby Cena
Zapůjčení skákacího hradu od 800 Kč
XBox 360 Kinect (výběr her: dobrodružství, sporty, taneční) 100 Kč/hod.
Zajištění narozeninového dortu (dle ceníku a katalogu v Letnici) od 500 Kč *
    * narozeninový dort je třeba objednat s předstihem minimálně 4 týdny před

Skákací hrad

skakaci_hrad
dsc_0525

Skákací hrad je možné si zapůjčit pro vaší narozeninovou oslavu konanou v Letnici, nebo také u vás doma. Hrad je určen dětem do 6 let. Použít lze na terase našeho klubu, nebo na zahradě doma či na chalupě. Pouze za hezkého počasí.

Pro použití na vlastní zahradě je skákací hrad sbalen v nylonové přenosné tašce (vejde se do kufru auta) + elektrický kompresor. Rozložení skákacího hradu je jednoduché. Pro použití je třeba zajistit suché a hladké místo (bez kamenů a ostrých předmětů), nejlépe na trávě a se stálým přívodem elektřiny. Kompresor, který po celou dobu provozu nafukuje skákací hrad, je třeba zapojit do elektřiny.

Cena:
- zapůjčení v Letnici 800 Kč
- zapůjčení na 24 hodin domů 1200 Kč

Maximální zátěž je 180 kg, pro max.počet 4 dětí najednou.
Rozměry: délka x šířka x výška: 350 x 340 x 245 cm . Další informace k zapůjčení u obsluhy klubu.

dsc_0568 dsc_0578 dsc_0577

Skákací hrad v akci