Narozeninové oslavy

Pro účely narozeninových oslav si můžete od poloviny září do června pronajmout prostory mateřského centra v pátek, sobotu nebo neděli od 13 do 17 hod. V rámci pronájmu je po celou dobu k dispozici recepční. Po skončení oslavy je námi zajištěný závěrečný úklid prostor.

Prostory jsou vhodné jak pro rodiny s malými dětmi (bazének s kuličkami, hračky, kočárky, motorky, dětská kuchyňka).

Pro pohodlné uspořádání vhodné pro 15–20 osob včetně dětí.

K dispozici je celé vybavení klubu:

• šatna – vstupní portál
  • herna s hračkami a zábavnými prvky
  • stoly a židle
  • kuchyňka s nádobím (talíře, skleničky, hrnečky, příbory, konvice, mikrovlnka)

V případě zájmu se můžete přijít podívat na prostory, které si můžete prohlédnout také ve fotogalerii.

Občerstvení
Občerstvení si oslavenci nosí vlastní.
Od nás je možné zajistit čaj, kávu značky Dolce Gusto.

Rezervace
Rezervace je možná pro termíny prostřednictvím:

• on-line formuláře
  • zasláním e-mailu na recepce@klubletnice.cz
  • telefonicky na tel. 776 270 509
  • osobně každý všední den 9:00–17:00 hod.

Cena je 1.500 Kč za odpoledne (13:00–17:00 hod.)
Na přání lze dopředu domluvit i jiné časové rozpětí za příplatek 150 Kč/hod. nad rámec standartního času.

Platba
Po potvrzení rezervace recepční prostřednictvím e-mailu telefonicky je platbu potřeba uhradit celou částku do 7 dnů v hotovosti přímo na recepci Letnice nebo bankovním převodem na číslo účtu 2600485872/2010, SS 370, do poznámky: narozeninová oslava, datum rezervace a jméno objednávajícího.