Narozeninové oslavy

Pronájem
Pro účely narozeninových oslav si můžete pronajmout, od září do června, dětský klub v sobotu nebo v neděli 13 - 17 hod. V rámci pronájmu je po celou dobu k dispozici recepční. Po skončení oslavy je námi zajištěný závěrečný úklid prostor.

Prostory jsou vhodné jak pro rodiny s malými dětmi (bazének s kuličkami, hračky, kočárky, motorky, dětská kuchyňka), tak pro děti školního věku (XBox, PlayStation, deskové hry).

Pro pohodlné uspořádání vhodné pro 15 - 20 osob, včetně dětí.
V případě krásného počasí je možné využít oplocenou terasu, kdy se kapacita rozšíří na více osob.

DSC_8699-HDR p1090644 dsc_8720-hdr dsc_8696-hdr

K dispozici je celé vybavení klubu:
- šatna - vstupní portál,
- herna s hračkami a zábavnými prvnky,
- stoly a židle,
- kuchyňka s nádobím (talíře, skleničky, hrnečky, příbory, konvice, mikrovlnka).

V případě zájmu se můžete přijít podívat na prostory, které si můžete prohlédnout také ve fotogalerii.

Občerstvení
Občerstvení si oslavenci nosí vlastní.
Od nás je možné zajistit kávu, čaj či drobné občerstvení.

Rezervace
Rezervace je možná předem prostřednictvím:

• on-line formuláře
  • zasláním e-mailu detskyklub@klubletnice.cz
  • telefonicky  na tel.: 266 711 672, 776 270 509
  • osobně každý všední den 12,30 - 17,30 hod.

Cena je 900 Kč za odpoledne (13,00 - 17,00 hod.)
Na přání lze dopředu domluvit i jiné časové rozpětí za příplatek 150 Kč/hod. nad rámec standartního času.

Platba
Po rezervování místa telefonicky nebo emailem (musí být potvrzeno) je platbu potřeba uhradit 14 dnů před rezervovaným dnem v hotovosti přímo na recepci Letnice nebo bankovním převodem na číslo účtu 2600485872/2010, SS 370, do poznámky - narozeninová oslava, datum rezervace a jméno objednávajícího.