Letní příměstské tábory 2013

8. – 12.7.2013 1250,- Kč obsazeno
19. – 23.8.2013 1250,- Kč 90%
26. - 30.8.2013 1250,- Kč 70%

Příměstský tábor je vhodným řešením volného času dětí, které o prázdninách zůstaly v Praze, nechtějí „sedět“ doma a nudit se. Rodiče chodí do práce a tak mají jistotu, že je o děti postaráno. Děti jsou v kolektivu vrstevníků s bohatým programem. Vedoucí se s dětmi během celého týdne schází ráno a navečer je zas předají zpět rodičům. Takže děti jsou přes noc doma.

Cena týdenního příměstského tábora 2013 zahrnuje: zajištění programu, klubovny, veškeré vstupné, vyškolené táborové vedoucí. Věk dětí: 5 - 13 let Program týdenního příměstského tábora pro Letňany:
  • Terárium Praha
  • Koupaliště/bazén
  • Muzeum strašidel
  • Kino/divadlo/festival
  • Celodenní výlet do Berouna
  • Pod hladinou Vltavy
  • Hry v klubovně a na hřišti
  • (změny v programu vyhrazeny)
Příměstský tábor Praha
Jak příměstský tábor 2013 probíhá: Ve skupině je cca 15 - 20 dětí a dva vedoucí sdružení Kazimírka. Sraz dětí s vedoucími každý den v 7,45 hod. Čas převzetí dětí zpět v 17, 00 - 17,30 hod. tamtéž.

Místo srazu: v Dětském klubu Letnice

jízdenky dle pravidel MHD, oblečení dle počasí, batoh, pití, svačinu, oběd (který je možno konzumovat na výletě), propisku, blok, kapesné, kartičku pojištěnce.
Primestky-tabor-dopravni-hriste Primestsky-tabor-aquapark primestsky-tabor-kremylek-a-vochomurka

Přihlášení: • Přihlásit se můžete na celý příměstský tábor • Přihlásit se také můžete na jednotlivé dny

Přihlášku najdete v sekci Ke stažení“ na webových stránkách www.kazimirka.cz