Letní tábory 2017

dětské tábory s 14letou tradicí

pro děti ve věku 5 - 15 let

Turnus Termín
Místo konání
Cena Obsazenost
1.turnus 1. - 13.7.2017 Vysočina, RS Vanov 4 590 Kč obsazeno
2.turnus 15. - 27.7.2017 jižní Čechy, RZ Lažánky 4 490 Kč obsazeno
3.turnus 27.7. - 8.8.2017 jižní Čechy, RZ Lažánky 4 490 Kč 90%

* v případě obsazenosti 90% je kapacita tábora téměř plná (např. nemáme potvrzené všechny rezervace/platby, zbývá posledních pár volných míst a nebo jsou volná konkrétní místa pro holky/kluky). Po vyplnění on-line přihlášky vám přihlášení potvrdíme osobním emailem.

* v případě OBSAZENO je kapacita tábora plná. Po vyplnění on-line přihlášky, dítě zařadíme do náhradníků. V případě uvolnění místa náhradníky kontaktujeme na základě přijatých přihlášek.

 Více informací a přihláška

Cena letního tábora 2017 zahrnuje: ubytování, stravu 5x denně, pitný režim, dopravu zájezdovým autobusem z Prahy a zpět (pro všechny turnusy možnost vlastní dopravy), pestrý program, vyškolené táborové vedoucí, dohled zdravotníků.

RS Vanov RS Vanov (1.turnus) se nachází 90 km od Brna,
30 km od Jihlavy, 150 km od Prahy v oblasti Českomoravské vrchoviny u historického města Telč. Děti jsou ubytovány v chatkách. Doprava autobusem z Prahy - Hájí nebo možno vlastní.
RZ Lažánky RZ Lažánky (2. a 3.turnus) nachází 90 km od Prahy v malebném kraji jižních Čech u města Blatná, okres Strakonice. Děti jsou ubytovány v chatkách. Doprava společná autobusem z Prahy - Luka nebo možno vlastní.

Více informací o všech střediscích najdete i s fotkami v sekci Táborová střediska

Letní tábor Vyhodnocení Nástup v Lažánkách
 

Zábavný program po celý den. Letním táborem bude provázet celotáborová hra podle animovaného filmu Mimoni, kroužky aerobiku, zumby, sportu, zálesáctví, cyklistiky, sebeobrany, hudebky,

  výtvarných činností,  oddílová klání, hry, soutěže o ceny, táborová pouť, živé Člověče nezlob se, volba Miss a Missáka, táborák, oblíbené diskotéky, celodenní výlet. Stejně jako každý rok letní tábor zavítá zajímavá návštěva (v loňských letech - policie, hasiči, vojáci, záchranáři, airsoft, historický šerm, pyrotechnická jednotka, sokolník s dravci).

Více informací o programu letního tábora najdete v sekci Program

Během tábora bude na internetových stránkách probíhat již tradiční „táborový deníček“ .

Celodenní výlet na letním táboře Letní tábory Kazimírka Miss a Missák Kazimírka 2012

O tábory je každý rok veliký zájem a místa rychle ubývají. Chcete-li prožít prázdniny na letních táborech Kazimírka, můžete si zde stáhnout přihlášku a vyplněnou zaslat poštou nebo naskenovanou emailem. V případě otázek nás kontaktujte e-mailem tabor@kazimirka.cz nebo na tel. čísle 776 355 202.