Zimní tábory 2016

pro lyžaře i nelyžaře ve věku 5 - 15 let

Turnus Jarní prázdniny Termín Cena Obsazenost
1.turnus Praha 1 - 5 28.2. - 5.3.2016 3 990 Kč 95%
2.turnus Praha 6 - 10 6. - 12.3.2016 3 990 Kč 30%
Zimní tábory jsou určeném lyžařům, snowbordistům, ale i dětem které nelyžují nebo teprve se chtějí lyžovat naučit. Bohatý program je připraven na celý týden. Zimní tábory organizujeme v údolí Josefova dolu v Jizerských horách. Ubytování v útulném penzionu Kamenize zabezpečuje konfort jen naší skupině. Děti jsou ubytovány ve tří až sedmilůžkových pokojích. Sociální zázemí se nachází na chodbě, zvlášť pro kluky a holky. Jídelna i zároveň společenská místnost je v krásném dřevěném stylu s krbem.
Cena zimního tábora zahrnuje ubytování, plnou penzi se svačinami, celodenní pitný režim, dopravu zájezdovým autobusem z Prahy a zpět, program, nepřetržitý dohled  vyškolených vedoucích. Video-upoutávku můžete shlédnout zde. Fotky z loňských let lyžařských táborů najdete v „Galerie Program na zimním táboře je rozdělen do 3 částí: dopolední lyžování/nelyžaři hry na sněhu či v klubovně, po obědě polední klid, odpolední program na sněhu, večerní zábavný program v klubovně. Lyžování: Lyžovat jezdíme vlastním autobusem do nedalekého areálu Severák. Při dobrých sněhových podmínkách využíváme občas i sjezdovku Bukovka v Dolním Maxově. Sjezdové tratě jsou jak pro začátečníky, tak pro pokročilejší lyžaře a snowboardisty. Denně upravovaný areál Severák disponuje sněhovými děly a nabízí též noční lyžování. Lyžujeme každé dopoledne 3 hodiny. Pro zájemce je zimní tábor zpestřen i večerním lyžováním na osvětlené sjezdovce. Děti jsou rozděleny, dle pokročilosti, do družstev na nelyžaře, kteří se chtějí lyžovat naučit, začátečníky, pokročilé a dobré lyžaře. Každé družstvo má svého vedoucího lyžování. Každé družstvo má svůj program lyžování, dle pokročilosti. Lyžování se začíná vždy rozcvičkou, protažením, pokračuje procvičováním nových technik lyžování, zdokonalováním, samotným lyžováním a hrami s lyžemi i bez lyží. Děti jezdí na sjezdovce vždy pod dohledem vedoucího, nikdy nejezdí samy. Snowboardisté: Na zimní tábory jezdí i začínající a pokročilý snowboardisté, kteří již sami kopec sjedou. Samostatný oddíl pro snowboardisty nemáme, ale jsou dle pokročilosti přiřazeni k lyžařům. Snowboard neučíme.

 Doporučené kapesné pro lyžaře na vleky: 2000 Kč.

Záloha pro lyžaře na vleky se dává u autobusu. Záloha je na konci tábora vyúčtována podle skutečných nákladů.

Nelyžaři:

Zimní tábory Kazimírka jsou vhodné i pro nelyžaře, kteří si chtějí zimu užít bez lyžování. V čase, kdy jsou lyžaři na svahu se o nelyžaře stará další z vedoucích. Děti mají, dle počasí, program v chatě nebo na sněhu. Zimní radovánky: Okolí penzionu a prostředí Josefova dolu je ideální pro zimní táborové radovánky. Odpolední program je většinou na sněhu. Stavíme sněhuláky, bobujeme, hrajeme kolektivní hry, závodíme či vyrážíme na výlet. Večerní programy jsou již v chatě věnovány hrám, zábavě, karnevalu, diskotékám,….. O děti se starají vyškolení stálý vedoucí organizace. Dohlížíme na děti, zda jsou správně oblečeni, hygienu, pitný režim, stravování kontrolujeme lyžařskou výbavu a jsme k dětem k dispozici jako kamarádi či ve stýskacích chvilkách. Vzhledem k nabitému programu není na takovéto chvilky moc času. V případě potřeby je samozřejmostí i podávání léků. Více informací o vedoucích naleznete v sekci „O násOdjezd na tábor: V ceně zimního tábora je zahrnuta doprava zájezdovým autobusem z Prahy a zpět. Odjíždí se vždy v neděli v dopoledních hodinách přímo od metra Letňany, zastávka příměstských autobusů. Odjíždí se v neděli v dopoledních hodinách. Návrat v sobotu kolem poledních hodin. Přesné časy obdržít vždy před konáním zimního tábora emailem. Jak se přihlásit na zimní tábor 2016: Chcete-li přihlásit své dítě na zimní tábor 2016, můžete si v sekci zde stáhnout přihlášku, kde najdete více informací i o platbě.

Zimní tábory se konají za každého počasí.

  Více také na www.kazimirka.cz