Jarní fotoateliér 2020

Focení dětí a rodin nejen s jarní tématikou

v sobotu 14.3. od 8.30 do 16 hod.

Zveme Vás na improvizovaný fotoateliér do Letnice. Focení probíhá v herně s profesionální fotografkou Mgr.art Barbarou Kubániovou. S Barbarou spolupracujeme již řadu let, má vždy připravené nové hand made dekorace a fotky potěší.

Balíčky:
Mini balíček S: série 3 ks fotografií, 20 min focení
Standart balíček M:
série 6 ks fotografií, 30 min focení

Rezervace fotoateliéru

Objednat: vyplněním rezervačního formuláře (viz. odkaz výše), emailem na detskyklub@klubletnice.cz, telefonicky 266 711 672 (každý den 12 - 18 hod.) nebo přímo na recepci v Letnici.

Platba: převodem na účet 2600485872/2010 (specifický symbol 360, do poznámky fotoateliér a jméno) nebo v hotovosti na recepci (každý den 13 - 18 hod.). Platbu je třeba provést co nejdříve po objednání.

Ceník

Cena zahrnuje počet upravených fotek dle zvoleného balíčku. Vybrané fotky v originální velikosti budou uloženy na serveru v plném rozlišení, odkud si je budete moci stáhnout.
Mini balíček S: série 3 fotografií - 550 Kč
Standart balíček M: série 6 fotografií - 1000 Kč

Storno podmínky: v případě stornování objednaného focení si účtujeme 50% storno poplatek v případě neomluvení nebo zrušení do 2 dnů před konáním focení. děkujeme za pochopení.

NĚCO NAVÍC
Tématický pozdrav, pohled nebo přání ze zhotovených fotografií - zdarma ke všem foto balíčkům. (Vánoční, Velikonoční, Valentýn,..).

Fotografka - Mgr. art Barbara Kubániová
barbara_kubaniova

Vystudovala fotografii na Fakultě umění v Košicích a na Akademii Krásných umění v Krakově. Zaměřuje se na focení rodin, miminek, dětí, maminek s bříškem, tatínků.

Kromě rodinného fotografování nabízí také fotografování reportážní (firemní akce, svatby, plesy, křtiny, rodinné oslavy a veškeré další událostí). Více na webových stránkách www.fotodrobecek.cz