Zimní příměstský tábor 2024

v termínu 12.–16. února 2024

Pro děti 5–13 let

Kapacita 18 dětí

Cena: 700 Kč/den zahrnuje zajištění programu, 4x teplý oběd (1 den celodenní výlet), vstupné, klubovnu, vedoucí organizace

Přihlášku najdete na www.kazimirka.cz

Místo: Letnice – dětský klub, Třinecká 650, Praha 9 - Letňany

Příměstský tábor je vhodným řešením volného času dětí, které o prázdninách zůstaly v Praze, nechtějí „sedět“ doma a nudit se. Vedoucí se s dětmi během celého týdne schází ráno a navečer je zas předají zpět rodičům. Takže děti jsou přes noc doma.

Program týdenního příměstského tábora: hry, soutěže a tvorba v klubovně, kino, výstava, divadlo, zábavní park, v případě sněhu bobování, sněhuláci a další.

Jak tábor probíhá:
Skupina dětí a vedoucí naší organizace se schází každý den v 8:00–8:30 hodin v klubovně. Čas převzetí dětí zpět v 16:30–17:00 hodin tamtéž. Děti si sebou nosí svačiny a 1 oběd v rámci celodenního výletu.