Vaření pro malé děti s rodiči

TERMÍNY 16:00–17:00

9. 10. 2023, 13. 11. 2023, 11. 12. 2023, 18. 12. 2023

Tráví s vámi vaše ratolesti čas v kuchyni nebo byste rádi vaření s nimi vyzkoušeli? Přijďte si společně „uvařit“ jednoduché pokrmy, které zvládnou i malé děti.

Termíny na sebe nenavazují a je možné se přihlásit na každý zvlášť.

Vaření je určeno pro děti od 1,5 do 5 let společně s rodičem.

A co si uvaříme?

• 9. 10. Sendviče
  • 13. 11. Sushi
  • 11. 12. Muffin v mikrovlnce
  • 18. 12. Zdobení perníčků

K dispozici budou veškeré suroviny, kuchyňské náčiní a potřeby. Dětem vezměte nejlépe tričko, které si mohou umazat, případně dětskou zástěru.

Cena: 350 Kč/dítě/hodina

REZERVACE

Minimální kapacita jsou 4 děti, maximální 8 dětí. Vzhledem k omezené kapacitě je nutné si místo rezervovat.

Při zrušení aktivit zaplacenou částku nevracíme, můžete si ji však převést na jinou aktivitu v Letnici. Pokud na aktivitu nemůžete dorazit a zaplacenou částku chcete převést, kontaktujte nás e-mailem (telefonicky). Částku můžeme převést na vybranou stejnou aktivitu nebo ji v daném roce můžete použít na jakoukoliv jinou.

Michaela Kovářová

Vždy mě bavilo vaření a po narození dětí jsem zjistila, že i malé děti toho hodně zvládnou. Společné vaření je velká zábava a v kroužku si děti vyzkouší sami spoustu praktických kuchařských dovedností.