Knižní klub

Termíny:
9. 9. 2024, od října každý 1. pátek v měsíci 10-12 hod.

Připojte se k novému čtenářskému klubu pro rodiče na mateřské dovolené.

Čerstvě založená skupina knižního klubu, který se specializuje na výchovnou tematiku, jako je Montessori, kontaktní rodičovství, sourozenecké vztahy a mnoho dalšího.

• Vytváříme prostředí, kde rodiče mohou sdílet své zkušenosti, získávat nové poznatky a inspirovat se navzájem.

• Co můžete očekávat? Diskuze o různých knihách s výchovnou tematikou, sdílení tipů na podcasty, webináře a další zdroje zaměřené na výchovu dětí.

• Setkání se konají každý první pátek v měsíci v herničce Mateřského centra Letnice.

• V herničce jsou pro děti k dispozici hračky, knihy, bazének s kuličkami a výtvarné potřeby.

• Kapacita je omezená a je nutné si místo v klubu rezervovat.

• Cena za účast je 50 Kč.

REZERVOVAT

Chcete se připojit? Rezervujte si své místo ještě dnes! Pro více informací nás kontaktujte e-mailem na recepce@klubletnice.cz nebo přijďte osobně do volné herny.