Z peklíčka do nebíčka

SOBOTA 30. 11. A NEDĚLE 1. 12. 2024

Zvládnou děti projít peklem, splnit čertovské úkoly a dostat se až k Mikuláši a andělům do nebe?

Přijďte společně s dětmi prožít tajemnou atmosféru pekla a nebe.

Na začátku vás vyzvedne převozník duší, který vás provede celým příběhem. Na děti společně s rodiči čeká téměř opravdové peklo s luciferem, který přečte jejich hříchy a umožní jim je odčinit splněním úkolů. Pokud to děti zvládnou, čeká na ně v nebi odměna od Mikuláše a hodných andílků.

(délka akce 30–45 minut, po skupinkách).

S sebou vezměte mikulášský balíček.

Rezervace
Vstupné 150 Kč/dítě.

Formulář na hříchy

Vstup ze strany Dětského klubu Letnice (Třinecká 650, Letňany - branou z ulice Chlebovická). Dole u výtahu vás v určený čas vyzvedne převozník, počkejte tedy dole. Dodržujte prosím časy rezervace.

Po skončení vyjdete ven přední stranou budovy (Školička Letnice). I z toho důvodu doporučujeme si případné kočárky nechat rovnou pod schody v přízemí hlavního vchodu do budovy, abyste se pro ně nemuseli vracet a nemít s sebou příliš oblečení, které ponesete do pekla a nebe s sebou.