Divadélka podzim/zima 2024

6. 10.,17. 11.15. 12,

PONDĚLÍ od 10:00
21. 10.

Představení jsou vhodná převážně pro školkové děti. Možné i pro děti od 2 let, které vydrží pohádku sledovat. Během divadélka je možnost si dát kávu, čaj. Vzhledem k omezené kapacitě herny je třeba si místo rezervovat. Divadélka jsou určena pro děti společně s rodičem (dospělým doprovodem). Děti nemohou být na divadélku samy.

Vstupné 80 Kč/každá osoba

Rezervace divadélek

Můžete se těšit na:

Perníková chaloupka
Pimpr(d)látko

6. 10. od 15:00 hodin

Klasická pohádka  je upravena pro nejmenší diváky. Hlavní hrdinové Jeníček a Mařenka po dobrodružné noci strávené v lese, objeví perníkovou chaloupku s líným dědkem a zlou bábou.

Jak koťátko zapomnělo mňoukat
Divadlo Úsměv

17. 11. od 15:00 hodin

Máma kočka učí kotě mňoukat, aby si mohlo říci o mlíčko. To však bylo nepozorné a hned to zapomnělo. Pomůžou děti koťátku, aby se naučilo mňoukat?

Čas zázraků
Dobře naladěné divadlo

15. 12. od 15:00

Rozmazlená Majdalenka si k Vánocům přeje panenku, kterou by jí všechny holky záviděly. Zapomíná však na to, že jsou na světě důležitější věci než dárky.

Rezervace možná také: e-mailem na recepce@klubletnice.cz, telefonicky 776 270 509 (každý všední den 9–17 hod.) nebo přímo v Letnici.

Platba: převodem na účet 2600485872/2010 (specifický symbol 342, do poznámky divadélko a jméno) nebo v hotovosti na recepci (každý den 9–17 hod.). Platbu je třeba provést co nejdříve po objednání, max do 5 dnů.

Při zrušení aktivit zaplacenou částku nevracíme, můžete si ji však převést na jinou aktivitu v Letnici. Pokud na aktivitu nemůžete dorazit a zaplacenou částku chcete převést, kontaktujte nás e-mailem (telefonicky). Částku můžeme převést na vybranou stejnou aktivitu nebo ji v daném roce můžete použít na jakoukoliv jinou.