Svépomocná skupina – Mateřské těžkosti

každé druhé pondělí v měsíci od 10:00 do 11:30 hodin

Mateřství přináší radosti, ale také starosti… Pojďme si otevřeně popovídat o tom, co nás trápí a co je pro nás v mateřství nejtěžší.

Podpora – pochopení – sdílení zkušeností

Setkání povede peer konzultantka Sofie Slavíková z organizace Úsměv mámy z.s. (žena, která si sama prošla poporodními psychickými obtížemi).

Vstup zdarma. Vzhledem k omezené kapacitě je nutné si místo rezervovat.

Obvyklá délka setkání je 90 minut, ale můžete odejít dříve.

Na akci se prosím registrujte přes formulář níže. Registrace probíhá přímo přes formulář organizace Úsměv mámy. Automatické potvrzení účasti na mail neposíláme, pokud je registrační formulář otevřený, znamená to, že je kapacita volná a po jeho vyplnění s vámi na akci počítáme.

REZERVACE
14. 10.

11. 11.

Úsměv mámy z.s.

Spolek podporuje šťastné mateřství a ženy, kterým do života vstoupily psychické obtíže v těhotenství nebo v období po porodu. Ačkoliv se v zahraniční jedná o aktuální téma, v ČR je zatím spíše okrajové. Proto vznikl spolek Úsměv mámy, který se věnuje osvětovým aktivitám, organizuje svépomocné podpůrné skupiny v různých městech, propojuje ženy se zkušeností a snaží se vyjednávat o lepší systémové péči.