Výtvarné večery pro maminky

TERMÍNY 18:30–21:00

1. 10., 24. 10., 19. 11., 3. 12, 14. 1., 30. 1.

Přijďte si namalovat svůj vlastní obraz, zapomenout na všední starosti a se sklenkou v ruce míchat barvy, malovat, relaxovat.

Kurz je navržen jak pro úplné začátečníky, tak i pokročilejší malíře.

Malovat budeme akrylovými barvami na plátno o rozměru 40 x 40 cm.

K dispozici budou předlohy na jednoduché obrazy do interiéru, ale Vaší fantazii se meze nekladou.

REZERVACE

Cena: 690 Kč/osoba/lekce
2450 kč/osoba/4 lekce

Veškeré pomůcky v ceně. V ceně není zahrnuto občerstvení, hradí se zvlášť (víno, káva).

Kapacita 4–10 lidí. Vzhledem k omezené kapacitě je nutné si místo rezervovat.

Při zrušení aktivit zaplacenou částku nevracíme, můžete si ji však převést na jinou aktivitu v Letnici. Pokud na aktivitu nemůžete dorazit a zaplacenou částku chcete převést, kontaktujte nás e-mailem (telefonicky). Částku můžeme převést na vybranou stejnou aktivitu nebo ji v daném roce můžete použít na jakoukoliv jinou.

Zuzana Nezvedová Maříková

Vystudovala Vizuální kulturu a Výtvarnou výchovu pro střední a základní umělecké školy na Západočeské univerzitě v Plzni.

Je maminkou holčičky a chlapečka. Jejím velkým koníčkem je kromě výtvarné tvorby také četba. V Letnici vede společně s ostatními členkami Knižní klub. Ve večerních kurzech malby  vás provede příjemným večerem, kdy hodíte za hlavu všední starosti a namalujete si domů váš vlastní obraz.