Podrobné informace

Coworkingové centrum byl projektem v roce 2016 za podpory ESF. Projekt byl již ukončen. V blízkosti sdílené kancelážře se nachází i vlastní hlídací koutek, kde se o děti starají chůvy. Coworking Letnice je vhodný ke skloubení rodinného a pracovního života rodičů. Děti hlídáme od narození do cca 5 let. Omezená kapacita 7 dětí umožňuje individuální přístup. Kancelář a hlídací koutek je dostatečně daleko od sebe tak, aby rodič mohl v klidu pracovat, ale dostatečně blízko pro kontakt s dítětem.

Otevírací doba:

Sdílená kancelář: pondělí až pátek 8 - 16 hod. Hlídací koutek: pondělí až pátek 8 - 12 hod.

Další možnosti pronájmu:

• pracovní schůzky (2 - 3 lidi) …. za hodinovou sazbu sdílené kanceláře registrovaného člena nebo nečlena
  • pronájem zasedačky pro více lidí, pro porady, sekání v případě volného CW 8 - 16 hod.  … 150 Kč/hod.
  • pronájem možný i pro semináře, kurzy, soukromé akce v časech 16 - 21 hod. …. 150 Kč/hod.

Další služby:

• zapůjčení notebooku v ceně pronájmu pracovního místa
  • připojení na bezdrátovou WiFi síť
  • káva, čaj, občerstvení,
  • zapůjčení dataprojektoru, flipchartu
  • tisk, kopírování, skenování
  • prezentace registrovaných členů na webu a nástěnce